Çankaya Temizlik

20
Mar

  • Güvenilir Temizlik Hizmetleri İçin Arayınız

İncek Peyzaj Temizliği

Bahçe bakımında en önemli konuların başında mevsimsel bakım ve temizlik gelir. Bahçenize her mevsime özel düzenleme ve peyzaj yapılması gerekmektedir.
 
Ayrıca her bitki türünün ihtiyacına göre ayrı ayrı gübrelenmesi ve bitkinin türüne göre toprağın işlenme uygulaması yapılmalıdır.
 
Mantar, bakteri ve virüslerin sebep olduğu bitki hastalıkları ve böceklerin oluşturduğu sorunlarla mücadele etmek için periyodik olarak koruma amaçlı ilaçlama yapılmalı, bitki sağlığı için hayati önem taşımaktadır.
 
Doğru zamanda ve uygun şekilde yapılacak bitki budama işleri, bitkilerin sağlıklı gelişimi için gereklidir. Bahçelerin temiz tutulması, hastalıklı dal ve yaprakların temizlenerek imha edilmesi, bitki köklerinin havalandırılması, yabani otlarla mücadele bahçenizin gereksinimi olan diğer önemli işlemlerdendir. Bahçenizin sadece bahar ve yaz aylarında değil diğer mevsimlerde de bakıma ihtiyacı duyar.
 
Bahçe bakımı ve peyzaj hizmetleri ile ilgili olarak, konusunda uzman personellerimiz tarafından ağaç bakımı, peyzaj düzenleme, biçme, budama, çiçek dikimi, çiçek bakımı, zararlı ot temizliği, aşılama, sulama, toprak havalandırma, tohum ekme, böcek kontrolü, gübreleme ve bahçıvan teminine kadar tüm hizmetleri vermekteyiz.
 
 
İsterseniz bizimle iletişime geçip profesyonel destek alarak herhangi bir konuda yardım alabilir, bir peyzaj düzenlemesinde istediklerinize kavuşabilirsiniz. Okka Grup olarak her zaman bir tık uzağınızda ya da bir telefon uzağınızdayız.

<